Музика не дає забути — #LiveAIDS 2020 он-лайн

16 Май 2020 19:05:33
0
комментариев

Дорогі друзі, завтра 17 травняВсесвітній день пам’яті людей, які померли від СНІДу.


Незважаючи на те, що зараз весь світ живе онлайн, день пам’яті не відмінено.

Ми можемо відзначити цей день та пригадати всіх, хто боровся та загинув, зможемо подякувати тим, хто продовжує свою боротьбу заради Життя!

Можливо ти пам’ятаєшь, а може щось чув про благодійний музичний фестиваль Live Aid, що відбувся у 1985 році в Лондоні і на якому виступав Фреді Меркурі.

У 1992 році гурт Queen останній раз дав концерт пам’яті Фредді та усіх жертв СНІДу. Окрім гурту, у ньому брали участь відомі рокери, що робили кавери на відомі пісні.

Тому, цього року, в пам’ять о Меркурі и всіх, хто загинув, БО “100% Життя” організовує онлайн концерт пам’яті — LIVE AIDS.

Завтра, 17 травня 2020 р. Ви зможете почути кавери пісень гурту Queen у виконанні Дмитра та Лева Шурових, гурт Pianoboy. Між піснями ВІЛ+ українці будуть розповідати свої історії про життя з ВІЛ, що допоможуть зруйнувати основні міфи про ВІЛ, зробити відповідальний вибір та пройти тестування тим, хто ще не встиг.

Концерт транслюватиметься 17 травня з 20.00 на сторінці БО “100% Життя” у Фейсбук.

Запрошуємо і Вас бути активними та приєднатись до події:

Розкажіть історію, яка розвінчує міфи щодо ВІЛ, розмістить її з хештегом #LiveAIDS тут у коментах чи на своїй сторінці у Фейсбук

Робіть відео, фото та діліться ними до Всесвітнього дня пам’яті за хештегом #LiveAIDS

Від СНІДу вже можна не помирати!

Є доступні ліки та сервіси, які дозволяють жити на 100%.

Тестуйтесь на ВІЛ, знайте свій статус та живіть!